вівторок, 25 березня 2014 р.

Panaboard_2014

У жовтні, 2013 року я стикнулася з конкурсом, що мав назву Panaboard майстри 2013. Цей конкурс мене дуже зацікавив і я вирішила наполегливо працювати, щоб відправити урок. Для цього потрібно було завантажити спеціальне програмне забезпечення для інтерактивних дошок, що виготовляє фірма Panasonik. Для цього потрібно було відіслати урок у форматі peb, але ж дошки я не мала, тому прийшлося усе створювати уявно. У лютому, 2013 року я проводила міжшкільне методичне об'єднання вчителів математики, де проводилу урок "Відсотки і кохання" і я вирішила розробити урок для дошки Panaboard.
Два тижні тому мені прийшло запрошення на IV фестиваль педагогічної майстерності «Панаборд Майстри – 2014. Я вирішила поїхати у Київ. 
Цей фестиваль проходив у офісі представництва Microsoft в Україні.

У Київі була надзвичайно насичена програма.

Усіх учасників фестивалю привітали організатори конкурсу, зокрема слово мала Муравей Світлана Віталіївна – супервайзер, компанія Panasonic.
Вона коротко розповіла історію виникнення компанії Панасонік, пояснила ланки розробки технічного забезпечення для шкіл, види інтерактивних дошок а також про конкурс.
Чотири роки поспіль найактивніші викладачі, вихователі та методисти демонструють свої педагогічні навички в розробці та викладанні інтерактивних уроків на базі програмного забезпечення  до інтерактивних дощок Панасонік. З року в рік вдосконалюється майстерність наших учасників як методична так і дизайнерська.
Учасники конкурсу представляли свої розробки в трьох номінаціях – точні, гуманітарні та природничі дисципліни. Попередньо було обрано 18 найкращих робіт, їх автори, приїхавши  до столиці, презентували особисто свої розробки для журі та учасників. 
На  долю експертної ради випало дуже важке завдання – обрати кращих з кращих.  Після перегляду робіт всіх лауреатів,  відбулась дуже напружена дискусія щодо визначення переможців. 
Члени Експертної Ради конкурсу:
  1. Пушкарьова Тамара Олексіївна – заступник директора Інституту інноваційних технологій та змісту освіти
  2. Літвінова Світлана Григорівна – начальник методичного центру інформаційних технологій в освіті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти
  3. Косик Вікторія Миколаївна – начальник відділення стратегії розвитку освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти
  4. Гончаренко Наталія Миколаївна – начальник відділу координації наукової роботи  Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
  5. Яншина Тетяна Анатоліївна – заступник завідуючого відділом інтелектуального розвитку обдарованої особистості співробітник інституту обдарованої дитини НАПН України
  6. Крамар Валентина Йосипівна – науковий співробітник інституту обдарованої дитини НАПН України
  7. Рудюк Роман Григорович – Керівник програми "Партнерство в навчанні". Microsoft Україна
  8. Безшапошнікова Оксана – директор компанії Ав-Про, офіційний дистрибутор Panasonic
  9. Муравей Світлана Віталіївна – супервайзер, компанія Panasonic
  10. Волинець Максим Валентинович – експерт, компанія Panasonic


Через високий рівень продемонстрованих робіт члени експертної ради не змогли дійти згоди щодо переможця в кожній із номінацій, тому було прийнято рішення збільшити кількість переможців у кожній з номінацій:
Точні дисципліни 
Пойда Сергій Андрійович -  Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, урок інформатики 2 клас.




Кузнєцова Ірина Василівна – Донецька спеціалізована загальноосвітня фізико-математична школа I-III ступенів №35, урок інформатики 3 клас

Природничі дисципліни
Калініченко Світлана Григорівна – Вербківська загальноосвітня школа I-III ступенів, урок біології 8 клас.
Кріль Таїсія Миколаївна – Драбівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені С.В. Васильченка – гімназія, урок з природознавства 4 клас.
Гуманітарні дисципліни
Іванов Іван Юрійович – Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, урок української мови 6 клас
Марковська Тетяна Василівна - Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, урок математики для дошкільнят.
Особлива відзнака конкурсу за актуальність теми екології рідного краю
Бойко Людмила Петрівна – Ясенівська гімназія №2 Ровенівської міської ради, урок математики 6 клас
Усі лауреати та учасники фестивалю отримали сертифікати, а переможці цінні призи.




Розробку уроку ви можете переглянути у моєму блозі у розділі конкурси, олімпіади
(для перегляду потрібно інсталяцію програми 
Elite Panaboard Software

Дошка дуже дорога, я не впевнена, що ми її колись отримаємо, чи придбаємо, але потрібно надіятися, бо відвідавши такий захід робиш висновок, що надзвичайно більше стає ефективніший урок з використанням дошки panaboard.
Я закликаю усіх вчителів навчитися працювати з програмним додатком для дошки, розробляти уроки, якісні уроки, не бути пасивним. Не потрібно говорити, що тільки інформатики повинен використовувати ІКТ, бо на фестивалі були лауреати з багатьох дисциплін, і навіть з ДНЗ. Я впевнена, якщо себе показувати, то нас почують і ми щось отримаємо.
У майбутньому я планую розробляти уроки для математики, інформатики і надалі, а також з допомогою майстер-класів навчати інших готувати уроки для дошки. 
Я дуже рада, що відвідала такий почений захід, познайомилася з багатьма надзвичайно талановитими, цікавими людьми. Навіть, їхавши додому у поїзді, я зустрілася з переможцями конкурсу і вони мені надавали методичні рекомендації, ділилися досвідом своєї роботи.
Я усім бажаю активності, не відкладати усе на потім, не лінуватися і успіхів...


Більше фото тут

Немає коментарів:

Дописати коментар